Hakkımızda

hakkımızda

Mobileks

Mağazamız Ataşehir Kayışdağında bulunan adresimizde Sıfır ve 2. el cep telefonlarının satışı tüm telefon modellerinin aksesuar satışını yapmaktadır. Özellikle 2. el telefonda kalite ve güveni hedefliyoruz. Ataşehir Kayışdağı’ndaki mağazamızda, özel telefonculardan oluşan ekibimiz, müşterilerimize en yüksek kalitede cep telefonu ve aksesuarları sağlamak için yorulmadan çalışmaktadır. İkinci el telefon satın alırken güvenin önemini anlıyoruz ve bu nedenle sunduğumuz cihazları seçerken ekstra özen gösteriyoruz.

Telefoncularımız, farklı telefonların inceliklerini iyi bilirler.

VİZYON
MİSYON

EN İYİSİNİ YAPIN

MİSYONUMUZ

Cep telefonlarnızda  oluşabilecek bütün olan gerek yazılım olarak veya donanımsal telefon arızalarının tespiti, bakımı ve gerekli onarım ihtiyaçlarında tüm işlemleriniz için tek adres ve en güvenilir nokta MOBİLEKS 

Artık telefonlarınızın  arıza ve onarımlarını yaptırırken her işlem için farklı yere gitme dönemi sona erdi. 

VİZYONUMUZ

Girişimcilik ruhunu profesyonellik ile birleştirerek Türkiye’de hizmet vermeye başlayan MOBİLEKS yenilikçi ve güvene dayalı hizmet kalitesi ile insanlara hayal ettiklerinin ötesinde hizmet sunarak teknik servis dinamiklerini değiştirmeyi, sektörün lider ve en Mobileks markası olmayı hedeflemektedir. 

MOBİLEKS sektörün lider kuruluşu olma yolunda güven ve hizmet ilkesinden ödün vermeden emin adımlarla yürüyen yenilikçi bir firmadır.

İNDİRİMLER

Mağazamız toptan telefon alıp satımı yapıldığı için, Piyasa ortalamasına göre en uygun telefon alıp satımını gerçekleştirmeye çaba gösteriyoruz.

KARGO

Türkiye'nin tüm illerine uygun şekilde paketlenip kargo gönderimi sağlanmaktadır. Kargolarınız en kısa zamanda size ulaştırılır.

ÖDEME

Sistemimiz iyzico üzerinden kartlarınızın bilgisi kaydedilmeden güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.