Ataşehir iPhone Servisi ve Tamiri Apple Telefon Destek

iPhone Tamiri Ataşehir

Apple telefonların benzersiz kalitesi, uzun süredir yenilikçi tasarım ve güvenirliğiyle küresel pazarda en üst sıralarda yer almaya devam ediyor.

Çeşitli modellerden oluşan oldukça zengin bir ürün yelpazesi bulunan iphone  kullanıcılarına Ataşehir’de hizmet veriyoruz.

Ne yazık ki, yeni aldığınız telefonlar bile bazen çalışmaz hale gelebilir ve  bir tamirciye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Dünyanın en iyi telefon üreticilerin ürünleri bile ani kazalara karşı bazen ufak tefek sorunlar oldukça beklenmedik bir şekilde ortaya çıkabiliyor.

Ekranı kırık bir iPhone cep telefonunu tamir etmek;
Yazılım değişikliği veya güncellemesi;
Ekran değişimi yapmadan kırık iPhone telefonunun camın değiştirilmesi.

iPhone telefon kullanıcıları herhangi bir eksiklik olması durumunda Aataşehir’de yetkili Servis ile iletişime geçmeye çalışırlar. İPhone garanti kapsamındaysa, bu sizin için doğru olandır. iPhone Telefonunuzu garanti kapsamında ücretsiz olarak tamir ettirebilecekken neden ekstra para ödeyesiniz ki?

Ancak iPhone akıllı telefonunuza kendiniz  zarar verdiyseniz (ekranı kırılırsa veya suyla teması ve benzeri durumlarda) veya garanti süreniz sona erdiyse, artık siz iyi bir iPhone tamir servisi ile iletişme geçmeniz daha iyidir. Ve tamda bu yüzden mobileks:

İlk olarak, Ataşehir civarında olan kullanıcılara genelde gün içinde acil onarım işlemleri yapıyoruz. Türkiye’nin herhangi bir iline ise duruma göre iPhone telefonunuzu 2-3 güne kadar tamir edebilir size ulaştırıırz.

İkincisi , herhangi biri için, iPhone telefonla ilgili küçük bir sorun bile (hoparlör arızası, şarj olmaması, mikrofonu duyamıyorsanız), size hemen parçayı yenisiyle değiştirmeyi teklif ediyor ve size ekstra maliyet biniyor bazen bu ücret telefonun fiyatına yaklaşıyor.

Tüm iPhone telefon modelleri için tamir bakım ve yazılımsal hatalarını gideriyoruz. Sizi uzun süre en sevdiğiniz iPhone cep telefonundan mahrum bırakmamak için çabalıyoruz. önemli veya önemsiz herhangi bir arızayı en ideal sürede onarabiliyoruz.

Ataşehir Telefon iPhone 6S Artı
Ataşehir Telefon  iPhone 4S
Ataşehir Telefon iPhone 4
Ataşehir Telefon iPhone SE 2020
Ataşehir Telefon  iPhone 11 Pro Maks
Ataşehir Telefon  iPhone 11 Pro
Ataşehir Telefon  iPhone 11
Ataşehir Telefon  iPhone XS Maks
Ataşehir Telefon  iPhone XS
Ataşehir Telefon  iPhone XR
Ataşehir Telefon  iPhone X
Ataşehir Telefon  iPhone 8 Artı
Ataşehir Telefon  iPhone 8
Ataşehir Telefon  iPhone 7 Artı
Ataşehir Telefon  iPhone 7
Ataşehir Telefon  iPhone 6S
Ataşehir Telefon iPhone SE
Ataşehir Telefon  iphone 6
Ataşehir Telefon  iPhone 6 Artı
Ataşehir Telefon  iphone 5s
Ataşehir Telefon iPhone 5

Telefon modellerinin bakım ve tamirini yapıyoruz.

Unutulmamalıdır ki Ataşehir’de iPhone telefon tamir eden servisi  seçmek oldukça zor bir karardır. Bu kadar çok servis ve tamirci arasında güvenilir bir tane nasıl seçebilirsiniz? Mobilekste aldatmadan müşterileri oyalamadan sonuç odaklı çalışma yapılır.

Çeşitli sebepler nedeniyle, iPhone onarımı yapıyoruz diyen telefoncular genelde başarısız olur:

Apple’ı yalnızca işini iyi yapan ve tecrübeli uzmanlar düzeltebilir, bunlar dar yetenekli ustalardır. En kısa sürede tamir edecek veya yedek parçalarını değiştirecek, herhangi bir iPhone cihazı yenileyecek ve kullanıcısına uzun yıllar hizmet edecek.

Mobileks’in rakiplerine göre avantajları:

iPhone telefonlarınızın tamirini uzmanlar tarafından gerçekleştiriyoruz.

Stoktaki en güncel ve uygun fiyatlı yedek parçalara sahibiz .
Sadece Ataşehir iPhone servisi ve tamirini yapmakla kalmıyoruz, aynı zamanda pahalı telefonları nasıl düzgün bir şekilde yazılım atmamız gerektiğini de biliyoruz, herhangi bir iPhone akıllı telefonu kurabiliriz.

Teknik servisimiz mobileks, Ataşehirde kısa sürede size özel hizmetler sunar.
Fiyat listesini, kaliteyi en üst seviyede tutuyoruz
Düzenli müşterilerimiz için bir indirim sistemiz vardır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir