General Mobile Telefonların Tüm Modellerinin Onarımı

Telefonla ilgili sorun yaşamamak için General Mobile satın almanız gerekir. Yani daha önceydi. Artık Ataşehir sakinleri, Mobileks servis merkeziyle iletişime geçerek herhangi bir iletişim aracıyla sorun yaşamama fırsatına sahipler.

Herhangi bir modeldeki General Mobile telefonların onarımı
Uzmanlarımız çeşitli General Mobile telefonlarındaki sorunları giderir. Çoğu zaman, Windows Phone çalıştıran popüler Lumia serisiyle uğraşmanız gerekir. Ayrıca, kendi platformlarında “bütçe akıllı telefonlar” Asha sahipleri yardım için bize başvuruyor.

Bazen en basit General Mobile düğmeli telefonların işlevselliğini geri yüklemek olur. Olaylar bazen “öldürülemez” modellerde olur. Ve en uygun fiyatlı butonlu telefonların bile tamir edilmesi daha ucuz olabilir.

General Mobile telefon tamir fiyatları
Onarım maliyetleri, cihazın modeline ve sorunun niteliğine göre değişir. Hizmetin maliyetini öğrenmek için aşağıdaki tabloya başvurabilirsiniz.

General Mobile akıllı telefonlarda sık görülen arızalar
Bu tür herhangi bir cihazın tipik bir arızası, ekranın arızasıdır. Bazen dokunmaya yanıt vermiyor – bunun nedeni çalışmayan bir kablo veya hasarlı bir dokunmatik ekran olabilir; genellikle ekran basitçe ezilir veya kırılır.

telefon hızla boşalabilir veya hatta hiç şarj etmeyebilir. Teşhis gerekli (bunu ücretsiz yapıyoruz): arızalı bir şarj cihazı veya pilden yazılım arızasına veya güç kontrol cihazının arızalanmasına kadar değişen nedenler.

Ayrıca, cihaz bazen SIM kartı görmeyi, ağı yakalamayı, video çekmeyi vb. reddediyor. Bu ve diğer sorunlar, yetkili bir uzman tarafından hızla çözülecektir.

Mobileks’te General Mobile’nın acil onarımı
Servis merkezimizle iletişime geçin ve acil durum dahil olmak üzere telefonunuzun işlevselliğini iade edin. Mobileks, iletişim cihazınızı ücretsiz olarak teşhis edecek, ortaya çıkan sorunu hızlı ve ucuz bir şekilde ortadan kaldıracak ve yapılan işin yanı sıra satın alınan parça için bir garanti sağlayacaktır. Müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlıyor ve Mobileks’i arkadaşlarına tavsiye ediyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir